hayal@hayal.eu

Rozpocznij swoją przygodę z językiem tureckim razem z nami.

Czy wiesz, że słowo "hayal" w języku tureckim oznacza "marzenie"?

O Hayal

Specjalizujemy się w nauczaniu i prowadzeniu zajęć z języka tureckiego od 2005 roku. Język turecki jest prezentowany przez lektorów z wykształceniem kierunkowym, doświadczonych pedagogów i filologów. Początkowo nasze grupy prowadzone były stacjonarnie i odbywały się w takich miastach jak Wrocław, Poznań, Łódź, Szczecin oraz Lublin. Aktualnie skupiamy się tylko na zajęciach on-line.

Nasze zajęcia, to programy autorskie w oparciu o materiały własne oraz z tureckich podręczników. Wiedza i informacje prezentowane są tak, aby dopasować się do potrzeb słuchaczy i uczestników naszych zajęć a jednocześnie zainteresować szerszym spojrzeniem na piękno tego języka.

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty językowej są wykłady tematyczne dotyczące Turcji. Szczegóły są zawarte w naszym kalendarzu (link)

Celem naszym jest również nawiązanie współpracy z lektorami innych języków, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami poszerzą ofertę naszego serwisu. W sprawie współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego z dopiskiem „Współpraca”.

Nasz zespół

137
Szkoleń
197+
Uczniów

 

 

Tureckie przysłowie mówi: Bir adamı tanımak için onun seyahat arkadaşı olması gerekir. (Aby poznać człowieka, trzeba zostać jego towarzyszem podróży.)